První skok

3. září 2014 v 21:49 | Blink
Moje blogová kariéra mi začíná připadat prázdná. Po těch letech (ironie?) seriózních recenzí a článků s hodnotnym obsahem jsem unavená. A tak sem si řekla, proč prostě nezkusit psát klasickej vyblejvací blog? Možná k tomu mám skrytý sklony... Prostě jednoduchej blog, na nic si nehrát, nic nepředstírat. Aspoň tak to chci vidět já.

V poslední době nějak začínám ztrácet povědomí o tom, kdo vlastně jsem. Škola mě sere, jak se dalo očekávat. Nejhorší sou na tom ty lidi, spolužáci, učitelé a vůbec všechno. Nenávidim je. Celá ta instituce je plná pokryteckejch stupidních ksichtů. A mě je z toho prostě akorát na blití.

Čím dál víc mě to táhne na místa, kde nic takovýho neexistuje. Žádný pravidla a předsudky. Žádný zábrany.

Potkala jsem na jedný akci v Praze Násilníka. Blbý, že mi to došlo až druhej den. Taková promarněná šance no. Takhle to zůstalo u jednoho cíga a slíbenýho hulení, který pak nějak nebylo. Aspoň že si to pamatuju že. Divný bylo, že vůbec nebyl násilnej, ani sprostej, ani agresivní ani nic prostě, jak by dalo tak trochu čekat. Vlastně byl dost milej. Pěkný setkání.

Krom toho jsem našla pod postelí keramickou buvolí hlavu. A nějak se mi vybavuje, jak jsem ji před hooodně lety plácala dohromady. Vypadá dobře - je taková surová a neopracovaná, trochu psycho. A ty rohy! Je dobrý vědět, že jsem tyhle sklony měla už jako dítě. Trochu mě to uklidňuje. Bude skvělá, mám s ní velký plány.

Ještě bych něco napsala k tomuhle blogu. Chci tady být volná, je to něco co jsem dlouho ve psaní chtěla a moje předchozí působiště mi k tomu už nedává prostor. Nevím, jestli to vydrží, whatever... Nechci tady nic, co by mě omezovalo. Chci všechno vyblejt. A taky by to mohlo číst pokud možno málo lidí.

Tak na první článek už je to docela okej, ne? Napište mi, jestli vás tyhle dementní kecy vůbec baví číst. Ráda bych napsala, že to píšu jenom pro sebe, bohužel právě teď si ničim nejsem jistá. Takže tak. Čau.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama