klubík

13. dubna 2015 v 23:02 | Blink
do riegráčů dorazíme ještě za světla, slunce má ještě tu hřejivou měkkou hebkost, na vyhlídce je spousta lidí, je slyšet smích, támhle má někdo kytaru, vůně jara, vůně trávy. chci jenom ležet na zádech a usmívat se. protože jsem tu s nima a je mi dobře. místo toho nechám Wejva ať válí kotrmelce dolů z kopce a pak se ho, trochu v panice, snažím dohnat, běžím za ním a musím ho za ruku odvést zpátky nahoru, je už trochu zmatenej. jsem zlá. chvíli se sháníme po vývrtce, ale nakonec flašku toho nejlevnějšího vína (na krabicák sme asi ještě moc nóbl, nicméně v tý houbě to stejně nikdo nepoznal) jako vždycky otvíráme tak nějak stylovějc. korek polyká vzduch, korek se topí a my pijem. ještě že rumy nemaj korky co?

někdo pouští po nebi takovýto letadýlko na dálkový ovládání. nechá ho vždycky doletět hned nad nás, pak začne padat a těsně nám nad hlavama se zase zvedne. Rik balí další brko, někdy mám trochu strach co s nim ty hrozný množství trávy co denně zkonzumuje musej dělat. ale je to přecijen Rik, o něj nemusíš mít strach nikdy. teda většinou. tráva na mě nikdy nepůsobí, a možná mě to trochu štve, na druhou stranu je to asi lepší, kdo ví co by to s mojí už tak vyšinutou hlavou ještě provedlo. ostatně, to je možná ten důvod proč mám na ganju imunitu, ten můj mozek kterej je už i tak vyšinutej.

a my pozorujem jak slunce zapadá, dochází chlast a začíná bejt zima.

deme do roury. teda, ona už to roura není, ten krásně zaflusanej bar, nebo co to vlastně bylo, loni v září zavřeli a místo toho je tam něco jinýho, ale já nevim ani co. a stejně tam maj furt stejný pivo a furt tomu všichni řikaj roura. tak co. a vlastně je to tam celý stejný - teda minimálně co se týče čistoty záchodů a vzduchu. nakonec skončíme zase venku na chodníku, jako obvykle. ale máme to tak asi radši. chvíli si povídam s lidma co ani neznam, jeden kluk má rád wwwéčka, pak je tu dredař a týpek v pruhovanym triku co se ptá Rika jak dostat z oblečení ten smrad z cigaret, jelikož kdokoli kdo do tý "zakouřený kapsle" vleze, hned strašně smrdí, prej. je to pravda. větší blbost sem ale neslyšela na co se můžete zeptat zrovna Rika, haha. můžu se uchechtat smíchy když ten trochu přihlouplej rozhovor poslouchám.

Rik a Kachna sou oba někde pryč a já zas chytam ty svoje obvyklý teskný nálady, který nejsou ani tak z pití jako spíš z noci a du sama hledat nějakou pořádnou dlažební kostku. najdu takovou fakt velkou, jak se z nich dělaj okraje chodníků - jo, obrubníky! tak se to menuje vlastně. když se vrátim, Wejv a Víla sou ňáký ospalý a je čas jít. Rik se zatim vevnitř tak trochu seznámil (hehe) s nějakou cizí ženskou co se menuje Martínka. haha, mohli jsme se uchechtat když si pak po cestě ani nemohl vzpomenout jak vypadala. a možná líp pro něj.

udělala jsem strašnou věc, zničila jsem krásnej předmět a to zcela vědomě. je mi to líto, ať byl ten krylův zpěvník kohokoli. po cestě někdo kupuje za poslední peníze ferneta, kterýho nevypijeme a somrujeme od chlápka v tramvaji cigarety. na náměstí míru marně hledám úbán. zvoníme na Buka, což je mi možná víc líto než ty věci předtim, nevim. neni nic víc rebelskýho než kouřit za jízdy v tramvaji z okýnka, haha. možná ještě cígo v metru. počítám minuty do půlnoci jenom abych mu mohla říct. a sem smutná. trochu. ale to nevadí protože neni nic lepšího než ležet v noci na zádech na prknech tamtý terasy a nechat všechno plynout tak jak má.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sunshine Sunshine | Web | 14. dubna 2015 v 18:38 | Reagovat

Haha. Taky tu máme vyhlídku. Divný místo.
A flaška s korkem se prej dá otevřít tím, že s ní budeš mlátit o strom nebo o zem. Že se ten korek nějak vytlačí nebo co. Zkoušeli jsme, nefunguje.

2 Blink Blink | Web | 15. dubna 2015 v 17:51 | Reagovat

[1]: vyhlídka v rígru neni právě divná vůbec, což je trochu škoda :D ale je tam pěknej výhled, to zas jo.
to s tou flaškou zní trochu jako blbost :D zatlačit špunt dovnitř funguje vždy a spolehlivě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama