středa čtvrtek pátek sobota atd.

10. května 2015 v 18:32 | Blink
co se dělo ve čtvrtek.
potkali sme se s mífem. opila jsem se ve vagónu. cobain měl moc velký oči. vraceli jsme se do klubovny denní tramvají. a cesta trvala dlouho, protože nějaká paní skočila pod koleje. chtěla se zabít. povedlo se jí to. lidi co jeli s náma přišli pozdě do práce. a my ještě ani nešli spát. ráno přijela máma a přivezla jabka.

co se dělo v sobotu.
koupily jsme si nanuk a stopex. daly jsme si 7 tablet a zapily to pomerančovym džusem. objevily jsme vraha. válela jsem se na silnici, na různejch silnicích. stopex nefungoval. hazelnut není arašíd. další 3 a půl tablety. to je dohromady 10 a půl. 15 je prej schíza. jenže můj mozek má moc silný brnění. začalo to. ten zbytek je už jenom děsivej. usnula jsem v řepkovym poli u nás za domem.

co se dělo v úterý.
cpeme se v devět večer na náplavce houskama a sýrovou pomazánkou, v crossu chytáme flow, princezna prej s flaškou dnem vzhůru a pak zas noční tramvaje, a celej ten kolotoč znova. a olivy a pizza, bléé

co se dělo v pátek.
v pátek se pracovalo. velmi. no víš, já už nemam chuť někomu něco dávat. vlhkej tabák, jenže nejsou papírky, jenom ousíbíčka, a v těch ten vlhkej tabák nehoří. kurva. utrpení knížete sternenhocha je geniální kniha, natolik, že jsem o ní zvládla žblebtat asi dvě hodiny v kuse, o tom jak je dokonalá a to jsem jí dočetla jenom do půlky. stmívá se, gagarin na náplavce už dohráli. sakra, neni toho hipstření na náplavce a na petříně už víc než dost?? psychika mi jde zase někam pryč, brečim a nevim proč, děje se mi to až moc často. a nic to nespraví ani ty dva lidi, který tak miluju. jsem nevděčná nebo jenom zoufalá? moc přemýšlim, praská mi hlava. a pak jsem ztratila jazyk. a pak už nic.

a co se dělo ty ostatní dny? co se děje teď???

když se setmělo tak pršelo, jenom ten malej čtvereček sucha uprostřed rozsvícenýho města - hle, telefonní budka, dávno nepoužívaná, omšelá, opuštěná. ale za deště krásná, nedobytná. a v ní se choulí člověk. snaží se snažit. schovat se před zimou, před vodou, před světlem. ikdyž je pořád ještě tma, kde končí svět?

montage of heck - kdo ten film ještě neviděl, musí tak učinit neprodleně! ne vážně, je to fakt hodně dobrej dokument, chcete-li, je to spíš okýnko do cobainovy duše, líbí se mi na tom to, že se ho to nesnaží nijak popsat, zařadit, rozluštit, jako ty ostatní filmy, knihy a já nevim co. možná lidi konečně pochopili, že kurta nejde pochopit. a nemá smysl se snažit. tisíckrát cennější je se na něj kouknout z tohohle úhlu - jeho umění, jeho mysl, jeho tvorba, to co psal, kreslil, zpíval! ano, je to fakt montage of heck, stejně jako ta páska, poskládaný z něj, kousky jeho genialtity přilepený k sobě, ale tak nějak dojímavě. tak nějak krásně a smutně zároveň.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama