tumblr.

3. května 2015 v 17:55 | Blink
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sunshine Sunshine | Web | 3. května 2015 v 22:19 | Reagovat

Ha. Takže jsi nakonec na tumblru taky?
O tý básničce s prádelním košem jsi mi kdysi psala. Slíbilas mi ji poslat.

Nemluvíš se mnou?

Zkoušela jsem trucovat a ignorovat tě, ale pořád mě sem něco táhne a nedokážu to tu ignorovat moc dlouho, protože každej článek ve mně vyvolává spoustu pocitů. A je snazší zmáčknout křížek v rohu obrazovky než něco napsat. A možná ani nechci nic napsat.
Ne, to jsou kecy - chci toho napsat spoustu, ale nevim přesně co a jak a to hlavně - nevim jak, protože tě vlastně neznám a nevim, jaká jsi mimo blog nebo tumblr, nevim jak mluvíš a co říkáš, znám jen tohle, co sem napíšeš, a líbí se mi to a zároveň mě to děsí, protože nevím, co všechno v tom je a když začnu číst "Moje duše, můj mozek..." tak mám pocit, že jsem se nabourala někomu do mozku a sleduju tu strašnou spirálu pocitů a myšlenek, který člověk prožívá, a nemám šanci do toho zasáhnout, a vlastně vůbec nevím kde jsem se ocitla a proč a co se bude dít dál. A nevím kde se to tu vzalo a jak se to stalo, protože píšeš ve strašných náznacích, a já vlastně vůbec nevím, o co jde, ale je to dost děsivý, protože to působí tak pravdivě a osobně. Ale já nevim, co to je. Vůbec.

Kurva. Proč já sem vůbec lezu.
Už se mi o tomhle blogu zdálo i ve snu.

Když čtu o Zlu, co cítíš, sedim doma a čumím do obrazovky a pak si jdu namazat rohlík máslem a koukat na hokej, a pořád mám v hlavě něco z toho co jsi napsala, vrátím se k počítači, a něco bych ti hrozně chtěla napsat, ale nevim co. Jenom že tvoje psaní dokáže v člověku - nevim jestli v každým, ale ve mně rozhodně - vyvolat spoustu emocí.

Četla jsem znova Insomnii. Pořád stejně skvělá. I když poupravená. Ale dobře upravená. Ještě to umocňuje ty pocity. Papírový vločky, oloupaná cibule, tvář co patř bláznovi z hřiště a to, že vidí sebe ve skle - to tam předtím myslím nebylo. Ale naprosto to tam zapadá. To, že vidí sebe a zároveň ty postavy co potkal, ano.

Jdu to poslat dřív, než budu litovat, že jsem to vůbec začala psát.
A doufat, že budeš chápat. Tohleto cosi.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama